Malé a stredné podniky

Kategória malé stredné podniky podnikov je v rámci rozvinutých ekonomík považovaná za najpružnejšiu, najefektívnejšiu, najprogresívnejšiu a teda aj najdôležitejšiu súčasť ekonomiky Slovenskej republiky.

„Ak hľadáte dôležitého partnera pre Vaše energie, ktorý je pružný, efektívny a prináša Vám inovácie v dodávke elektriny a zemného plynu, ELGAS je tým správnym riešením pre vás".

Prečo je ELGAS tým správnym partnerom pre vás?

Energetické poradenstvo

Energetické poradenstvo

Vyrastali sme niekedy ako vy a poznáme vaše problémy, preto sa nás môžete spoľahnúť. Pomôžeme vám odhaliť najefektívnejšie spôsoby šetrenia vo vašej firme. Ponúkame vám energetické poradenstvo o spotrebe a financovaní energií vo vašej spoločnosti. 

Energia na mieru

Energia na mieru

Pre nás je každý zákazník veľký. Každý klient dostáva individuálnu a na mieru šitú ponuku. Náš tím pripravuje pre každého klienta individuálnu a konkurenčnú cenovú ponuku. Zohľadníme potreby vašej spoločnosti, doterajšie náklady na energie, ako aj aktuálne ceny energetických komodít na burzách.

Zelená energia

Zelená energia

Dodávame cenovo výhodnú a ekologickú energiu, napríklad aj z vysoko účinnej kombinovanej výroby elektriny a tepla. Sme držiteľom certifikátu ISO 14 001.

Konkurenčné a transparentné ceny

Konkurenčné a transparentné ceny

Možno vám neponúkneme tú najnižšiu cenu za energie, ale garantujeme vám, že ELGAS je v energetických službách neprekonateľný.

Združená dodávka elektriny a plynu

Združená dodávka elektriny a plynu

Elgas ako prvý na Slovensku v roku 2011 ponúkol odberateľom dodávku elektriny a plynu na jednu faktúru.

Kontaktný formulár
*Detailné informácie ohľadom spracovávania vašich osobných údajov nájdete tu

Predpokladaná ročná spotreba energie
Všetky položky označené symbolom * sú povinné.