Zmena vyhľadávania SPOT ceny plynu

Dovoľujeme si informovať našich zákazníkov, že v prípade dodávok plynu je, vzhľadom na zmeny prevádzkovateľa burzy týkajúce sa zobrazovania ceny SPOT,  potrebné vyhľadávať tieto ceny na novom webovom odkaze.

Cena CEGH VTP DA je denná cena publikovaná pre všetky kalendárne dni („DA“ alebo „WE“) na stránke   https://www.eex.com/en/market-data/natural-gas/indices , v sekcii EEX European Gas Spot Index (EEX EGSI), s voľbou produktu „CEGH“.  

Ceny uvedené na tomto linku sú tak relevantné na posudzovanie pohybu SPOT cien v plyne v zmysle zmluvy aj obchodných podmienok.

 

Zistite viac o energiách

Zmena cien zraniteľným zákazníkom – malým podnikom

"Malé podniky" od januára so zastropovanými cenami elektriny 199 EUR/MWh resp plynu 99 EUR/MWh. Zálohy pošleme čoskoro s týmito cenami.

Zmena dodávateľa je možná až po ukončení zmluvy

Vysoká regulovaná cena odráža vývoj na trhu elektriny a plynu a ako taká nie je dôvodom na jednostranné ukončenie zmluvy.

Ako ušetriť elektrinu a plyn

Šetrenie energiami je jednou z ciest ako zmierniť následky energetickej krízy. Máme riešenia i pár tipov, kde a ako hľadať úspory.

Naša férová ponuka pre podnikateľov

Stabilita

Stabilita

Viac než 10-ročné skúsenosti na trhu a preverená stabilita zabezpečia kontinuálne dodávky energie, na ktoré sa môžu naši klienti spoľahnúť.

Výhodná cena

Výhodná cena

Dlhoročné skúsenosti a flexibilná štruktúra firmy nám umožňujú ponúknuť služby za výhodnejšie ceny.

Úspora energie

Úspora energie

Naše služby vám prinesú reálnu výhodu v podobe ušetrenej energie a v konečnom dôsledku aj v úspore firemných nákladov.

Ľudskosť

Ľudskosť

Vyznávame individuálny prístup k zákazníkom. U nás sa rozprávate s konkrétnym človekom, ktorý vás vypočuje a snaží sa vám pomôcť.