Zmena periodicity vyúčtovania spotreby u SPOT zákazníkov

Energetická kríza v minulom roku bola spojená s prudkými výkyvmi cien energií na burzách a zároveň vybraní zákazníci potrebovali získať daňový doklad potrebný na uplatnenie kompenzácii za energie osobitne v každom mesiaci.

Preto sme aj odberné miesta so SPOT produktom s ročným odpočtom fakturovali v mesačných cykloch.

Keďže sa situácia na trhoch stabilizovala a aktuálne už žiadny náš klient so spotovým produktom nemá cenu oprávňujúcu požiadať o kompenzáciu výdavkov na energie, rozhodli sme sa vrátiť u týchto odberných miest k pôvodne zmluvne dohodnutej forme platby – preddavky s jednou vyúčtovacou faktúrou v zmluvnom období.

Zmena fakturácie produktu SPOT

V prípade, ak by sa situácia opäť opakovala a ceny na krátkodobom trhu by boli vysoké a veľmi volatilné, vrátime sa k mesačnému cyklu fakturácie.

V prípade nejasností, prosíme Vás, kontaktujte naše oddelenie fakturácie na telefónnom čísle: 02/326 83 811(2), alebo mailom fakturacia@elgas.sk.

 

 

Zistite viac o energiách

Porovnanie vybraných cenníkov neregulovaných dodávok elektriny a plynu

Zistili a porovnali sme za vás ceny neregulovanej dodávky elektriny a plynu u najväčších dodávateľov na Slovensku. ELGAS je stále najlacnejší.

SPOT od začiatku roka výrazne šetrí náklady

Produkt SPOT od ELGAS-u prináša skvelú cenu za energie a k tomu veľa ďalších výhod. Osloboďte sa a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Ako vybrať najvýhodnejšieho dodávateľa elektrickej energie

Výber dodávateľa elektriny vôbec nemusí byť zložitá záležitosť. Pri správne zvolených parametroch posudzovania ponuky a jasnom definovaní porovnateľných položiek sa s veľkou pravdepodobnosťou dopracujete k výberu vhodného partnera na budúce obdobie dodávky energie.

Naša férová ponuka pre podnikateľov

Stabilita

Stabilita

Viac než 10-ročné skúsenosti na trhu a preverená stabilita zabezpečia kontinuálne dodávky energie, na ktoré sa môžu naši klienti spoľahnúť.

Výhodná cena

Výhodná cena

Dlhoročné skúsenosti a flexibilná štruktúra firmy nám umožňujú ponúknuť služby za výhodnejšie ceny.

Úspora energie

Úspora energie

Naše služby vám prinesú reálnu výhodu v podobe ušetrenej energie a v konečnom dôsledku aj v úspore firemných nákladov.

Ľudskosť

Ľudskosť

Vyznávame individuálny prístup k zákazníkom. U nás sa rozprávate s konkrétnym človekom, ktorý vás vypočuje a snaží sa vám pomôcť.