Od marca s nami za energie zaplatíte opäť menej

Dodávateľ energií ELGAS

Napriek pretrvávajúcej vojne na Ukrajine a aj iným konfliktom, ktoré vo svete vypukli, sledujeme na burzách pokles cien plynu a elektriny. Rozhodli sme sa preto podeliť sa s vami o priaznivý vývoj cien a znižujeme cenníky neregulovanej dodávky od 1. 3. 2024.

  • Ceny plynu znižujeme  zo 71 EUR/MWh na  64 EUR/MWh vo všetkých sadzbách a upravujeme zároveň cenu za skladovanie z 3,08 EUR/MWh na 3,56 EUR/MWh.
  • Ceny elektriny znižujeme jednotne vo všetkých sadzbách a tarifách zo 175 EUR/MWh na  160 EUR/MWh o zaujímavých 15 EUR/MWh 

Držíme stále najnižšiu cenu plynu v neregulovanej dodávke v porovnaní s na webe zverejnenými cenníkmi tradičných dodávateľov a rovnako veľmi výhodné ceny elektriny.

Zistite viac o energiách

Porovnanie vybraných cenníkov neregulovaných dodávok elektriny a plynu

Zistili a porovnali sme za vás ceny neregulovanej dodávky elektriny a plynu u najväčších dodávateľov na Slovensku. ELGAS je stále najlacnejší.

Prieskum ÚRSO potvrdil – naše cenníky sú najnižšie na trhu!

Septembrový prieskum ÚRSO potvrdil, že ELGAS má najnižšie ceny v cenníkoch neregulovanej dodávky na slovenskom trhu.

Ako vybrať najvýhodnejšieho dodávateľa elektrickej energie

Výber dodávateľa elektriny vôbec nemusí byť zložitá záležitosť. Pri správne zvolených parametroch posudzovania ponuky a jasnom definovaní porovnateľných položiek sa s veľkou pravdepodobnosťou dopracujete k výberu vhodného partnera na budúce obdobie dodávky energie.

Naša férová ponuka pre podnikateľov

Stabilita

Stabilita

Viac než 10-ročné skúsenosti na trhu a preverená stabilita zabezpečia kontinuálne dodávky energie, na ktoré sa môžu naši klienti spoľahnúť.

Výhodná cena

Výhodná cena

Dlhoročné skúsenosti a flexibilná štruktúra firmy nám umožňujú ponúknuť služby za výhodnejšie ceny.

Úspora energie

Úspora energie

Naše služby vám prinesú reálnu výhodu v podobe ušetrenej energie a v konečnom dôsledku aj v úspore firemných nákladov.

Ľudskosť

Ľudskosť

Vyznávame individuálny prístup k zákazníkom. U nás sa rozprávate s konkrétnym človekom, ktorý vás vypočuje a snaží sa vám pomôcť.