Od júla opäť znižujeme ceny

Pozitívny vývoj cien elektriny aj plynu na burzách nás vedie k zníženiu cien oboch energií na cenníkoch pre našich zákazníkov od 1. júla 2023.

V prípade plynu cenu znižujeme o 10 EUR/MWh vo všetkých sadzbách.

V prípade elektriny zjednocujeme cenu vo všetkých sadzbách a tarifách na 180 EUR/MWh, čo prináša zlacnenie v niektorých prípadoch až o 60 EUR/MWh.

Ceny platné od 1. júla tak budú mať naši zákazníci už aj na cenníkoch nižšie, ako vládou stanovená zastropovaná cena pre žiadosť o kompenzáciu: 99 EUR/MWh v plyne a 199 EUR/MWh v elektrine. Podľa nám dostupných informácii z verejných zdrojov je náš cenník aktuálne najnižší na slovenskom trhu.

 

Zamestnanci na stretnutí

ELGAS aktívne prenáša vývoj cien na komoditných burzách do konečných cien spotrebiteľov o čom svedčí aj fakt, že v tomto roku cenník plynu znižujeme už po tretíkrát a elektriny po druhýkrát od začiatku roka.

 

Cenníky sú k dispozícii kedykoľvek na:

 

Zistite viac o energiách

SPOT od začiatku roka výrazne šetrí náklady

Produkt SPOT od ELGAS-u prináša skvelú cenu za energie a k tomu veľa ďalších výhod. Osloboďte sa a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

8 rád pri zvažovaní fotovoltaiky

Aké sú fakty, ktoré by ste mali poznať predtým, ako sa rozhodnete investovať do fotovoltaiky? Poradíme vám, čo nepodceniť a ako pristupovať k rozhodnutiu s rozvahou. Od spôsobu prevádzky, cez umiestnenie, zohľadnenie životnosti, objemu výroby až po prepočet reálnej návratnosti. Zelené trendy sú fajn, no ideálne by…

Nájomca má od 1. mája nárok na zníženie poplatku za dodávku elektriny

Prenajímateľ je povinný preniesť zníženie cien elektriny a plynu do nájmu jednotlivých nájomcov priestorov. Týka sa to nielen čerpania kompenzácii, ale i zníženia poplatkov za distribúciu.

Naša férová ponuka pre podnikateľov

Stabilita

Stabilita

Viac než 10-ročné skúsenosti na trhu a preverená stabilita zabezpečia kontinuálne dodávky energie, na ktoré sa môžu naši klienti spoľahnúť.

Výhodná cena

Výhodná cena

Dlhoročné skúsenosti a flexibilná štruktúra firmy nám umožňujú ponúknuť služby za výhodnejšie ceny.

Úspora energie

Úspora energie

Naše služby vám prinesú reálnu výhodu v podobe ušetrenej energie a v konečnom dôsledku aj v úspore firemných nákladov.

Ľudskosť

Ľudskosť

Vyznávame individuálny prístup k zákazníkom. U nás sa rozprávate s konkrétnym človekom, ktorý vás vypočuje a snaží sa vám pomôcť.