Rozbiehame prieskum spokojnosti 2024

Vážení zákazníci,

aj v tomto roku by sme radi od vás počuli váš názor na naše služby. V spolupráci s nezávislou prieskumnou agentúrou 2muse si vás preto dovolíme v priebehu apríla telefonicky osloviť s pár otázkami. Budeme vďační za váš čas a ústretovosť.

Vaše skúsnosti a odporúčania sú pre nás veľmi cenné a pomáhajú nám zlepšovať naše služby a celkový prístup k starostlivosti o našich zákazníkov. Prieskum je anonymný a výsledky bude nezávislá agentúra vyhodnocovať ako celok alebo podľa vybraných kategórií.

Pri spracovaní sa agentúra, ako aj spoločnosť ELGAS, riadi všetkými predpismi o ochrane osobných údajov, ako aj štandardami ESOMAR (medzinárodná profesná organizácia prieskumných agentúr). Ak máte otázky týkajúce sa spracovania osobných údajov agentúrou 2muse, píšte na podnet@2muse.sk, za spoločnosť ELGAS sú informácie dostupné na  https://www.elgas.sk/ochrana-osobnych-udajov/.

Ďakujeme vám za ústretovosť a pochopenie. 

Zistite viac o energiách

Od apríla 2024 neregulované cenníky u nás opäť klesajú

Znižujeme ceny elektriny aj plynu v cenníkoch neregulovaných dodávok a prinášame firmám a organizáciam ďalšie úspory nákladov.

Porovnanie vybraných cenníkov neregulovaných dodávok elektriny a plynu

Zistili a porovnali sme za vás ceny neregulovanej dodávky elektriny a plynu u najväčších dodávateľov na Slovensku. ELGAS je stále najlacnejší.

Naši zákazníci sú s nami spokojní

Naši zákazníci nadpriemerne ohodnotili energiu, ktorú sme im venovali. Potvrdil nám to nezávislý prieskum aj naša každodenná komunikácia.

Naša férová ponuka pre podnikateľov

Stabilita

Stabilita

Viac než 10-ročné skúsenosti na trhu a preverená stabilita zabezpečia kontinuálne dodávky energie, na ktoré sa môžu naši klienti spoľahnúť.

Výhodná cena

Výhodná cena

Dlhoročné skúsenosti a flexibilná štruktúra firmy nám umožňujú ponúknuť služby za výhodnejšie ceny.

Úspora energie

Úspora energie

Naše služby vám prinesú reálnu výhodu v podobe ušetrenej energie a v konečnom dôsledku aj v úspore firemných nákladov.

Ľudskosť

Ľudskosť

Vyznávame individuálny prístup k zákazníkom. U nás sa rozprávate s konkrétnym človekom, ktorý vás vypočuje a snaží sa vám pomôcť.