Elektrina

Ako prví sme pre Vás na našom trhu priniesli združenú dodávku elektriny a plynu. Teraz Vám prinášame výhodné produkty šité na mieru. Ak sa okrem plynu od Elgas teraz rozhodnete aj pre elektrinu, odmeníme Vás skutočne výhodnými cenami.
 • Veľké a stredné firmy a organizácie

  Elektrina je vo výrobných podnikoch, ale aj v mestách strategickou energiou. Vrámci skupiny GGE, do ktorej ELGAS patrí,elektrinu nielen dodávame ale v kogeneračných elektrárňach aj vyrábame. Vďaka tomuVám vieme ponúknuť stabilnú dodávku elektriny. Vášmu mestu, obci či spoločnosti navyše pripravíme individuálne riešenie a ušetríme náklady.

  Zistite viac o …

  Veľkých a stredných spoločnostiach

 • Maloodber – firmy a organizácie

  Podnikatelia majú často plné ruky práce a nemajú čas venovať sa optimalizácii spotreby energií. Preto im vychádzame čo najviac v ústrety a snažíme sa ich od tejto úlohy odbremeniť. Pomôže Vám vyriešiť Vaše hospodárenie s energiami. Aj pri menšom odbere elektrickej energie sa dajú ušetriť nemalé prostriedky. Tie môžu byť následne investované do ďalšieho rozvoja Vášho podniku.

  Zistite viac o …

  Maloodbere

 • Domácnosti – odber elektriny

  S rastúcim množstvom domácich elektrospotrebičov rastie aj spotreba elektriny v našich domácnostiach. Mnohí z nás ju navyše využívajú aj na vykurovanie. Ponúkame aj Vám možnosť znížiť si faktúry za elektrinu a ušetriť tak desiatky eur.

  Zistite viac o …

  Domácnostiach