Plyn

Nebojte sa tuhej zimy a ohrejte sa s Elgasom. Prejdite k miliónom spokojných zákazníkov a získajte výhodnejší plyn pre Váš domov alebo firmu. Presvedčte sa ako ušetriť s Elgasom, kontaktujte nás a my vám vypracujeme skutočne výhodnú ponuku.
 • Veľké a stredné firmy a organizácie

  Sme tretím najväčším dodávateľom plynu na Slovensku. Našimi zákazníkmi sú významné výrobné podniky, teplárne, ako aj organizácie a mestá. Ponúkame nielen najvýhodnejšie ceny plynu, ale aj profesionálny prístup a individuálne riešenia. Pomôžeme vám zefektívniť hospodárenie s energiami a tým znížiť vaše náklady.

  Zistite viac o …

  Veľkých a stredných spoločnostiach

 • Maloodber – firmy a organizácie

  Malé a stredné podniky predstavujú hlavný pilier slovenskej ekonomiky a zamestnávajú tisíce ľudí. Snažíme sa im preto pomôcť zefektívniť ich hospodárenie s energiami a ušetriť im tak peniaze. Pre každého klienta vypracujeme individuálnu ponuku podľa jeho požiadaviek a nastavíme mu výhodnú cenu pre dodávky plynu.


  Zistite viac o …

  Maloodbere

 • Domácnosti – odber zemného plynu

  Plyn je najpoužívanejším spôsobom vykurovania našich domácností. Sú to však práve náklady na kúrenie, ktoré predstavujú pre rodinné rozpočty veľkú záťaž. Jednoduchou zmenou dodávateľa, viete ušetriť z vašich nákladov desiatky až stovky eur, a vďaka tomu zlepšiť Vašu finančnú situáciu.


  Zistite viac o …

  Domácnostiach