Správny čas prejsť k nám

Pre podnikateľov máme individuálny prístup a teraz aj mimoriadnu zľavu až 19 % z ceny dodávky elektriny a plynu. Reštartujte svoje podnikanie so správnou energiou od ELGAS-u.

Chcem ponuku
dodavatel elektriny a plynu na slovensku

Dodávame energiu vášmu podnikaniu

Plyn

Spoľahlivo a výhodne.

Viac informácií

Elektrina

Efektívne a rýchlo.

Viac informácií

Váš spoľahlivý dodávateľ energie

 Potrebujete výhodného poskytovateľa energie pre podnikanie? Už viac ako desaťročie patríme medzi popredných dodávateľov elektriny a plynu na Slovensku. Dodávame elektrickú energiu a zemný plyn tisíckam slovenským firmám a pomáhame im zvýšiť efektívnosť kvalitnými energetickými službami. Individuálnym prístupom šetríme energie aj peniaze naším klientom.

Správy a novinky z energetiky

Informujeme

Ako firmy vidia svoj reštart

Prieskum medzi firmami nám ukázal aké sú priority pri rozhodovaní v oblasti dodávok energií. COVID firmám ubral dych, no vhodným nastavením ponuky dokážeme malým aj stredným podnikom pomôcť reštartovať ich biznis.

Blogy

Nečakajte na nižšie ceny energií, firmám sa viac oplatí indexovanie

Prudko stúpajúce ceny za dodávku elektriny a plynu na burzách budú mať výrazný vplyv na náklady firiem v súvislosti so zabezpečením ich ďalšieho chodu. Najmä podniky, kde je spotreba energií významnou položkou nákladov, by mali veľmi rýchlo zrevidovať svoj zabehnutý spôsob nákupu a zabezpečiť si už teraz…

 

Meranie kvality elektrickej siete ako prevencia výpadku

Počuli ste už o jalovej energii? Vašu firmu môže vyjsť celkom draho

Ako vybrať vhodný kompenzátor jalovej elektrickej energie