Dajte nám vedieť váš názor

Vážený klient,

radi by sme nadviazali na pravidelný každoročný prieskum spokojnosti našich zákazníkov a získali od vás spätnú väzbu na naše služby a prístup k riešeniu vašich požiadaviek.

Požiadali sme preto nezávislú prieskumnú agentúru 2muse, aby sa vybraných z vás spýtala na váš názor.  Prosíme vás o ústretovosť, ak vás v najbližších týždňoch osloví v našom mene telefonicky anketár a venovali mu pár minút. Ak by sa vám to nehodilo, rád si s vami dohodne iný termín na rozhovor. Prieskum potrvá do konca apríla.

Vďaka vašim odpovediam získame dôležitý pohľad na kvalitu nášho servisu a inšpiráciu, čo zlepšiť, aby ste boli spokojný nielen s dodávkou elektriny a plynu, ale aj všetkými súvisiacimi službami, ktoré poskytujeme. Prieskum je anonymný a výsledky bude nezávislá agentúra vyhodnocovať ako celok alebo podľa vybraných kategórií.

Pri spracovaní sa agentúra ako aj spoločnosť ELGAS riadi všetkými predpismi o ochrane osobných údajov, ako aj štandardami ESOMAR (medzinárodná profesná organizácia prieskumných agentúr). Ak máte otázky týkajúce sa spracovania osobných údajov agentúrou 2muse, píšte na podnet@2muse.sk, za spoločnosť ELGAS sú informácie dostupné na  https://www.elgas.sk/ochrana-osobnych-udajov/.

Ďakujeme vám za ústretovosť a pochopenie.  Veríme, že vďaka vašej otvorenosti v hodnotení získame dôležitú spätnú väzbu, ktorá zlepší naše služby a zvýši váš komfort zo spolupráce s nami.

Zistite viac o energiách

8 rád pri zvažovaní fotovoltaiky

Aké sú fakty, ktoré by ste mali poznať predtým, ako sa rozhodnete investovať do fotovoltaiky? Poradíme vám, čo nepodceniť a ako pristupovať k rozhodnutiu s rozvahou. Od spôsobu prevádzky, cez umiestnenie, zohľadnenie životnosti, objemu výroby až po prepočet reálnej návratnosti. Zelené trendy sú fajn, no ideálne by…

MH SR zverejnilo novú výzvu na kompenzácie

Firmy a organizácie si už môžu požiadať o kompenzácie za január 2023.

Zmena dodávateľa je možná až po ukončení zmluvy

Vysoká regulovaná cena odráža vývoj na trhu elektriny a plynu a ako taká nie je dôvodom na jednostranné ukončenie zmluvy.

Naša férová ponuka pre podnikateľov

Stabilita

Stabilita

Viac než 10-ročné skúsenosti na trhu a preverená stabilita zabezpečia kontinuálne dodávky energie, na ktoré sa môžu naši klienti spoľahnúť.

Výhodná cena

Výhodná cena

Dlhoročné skúsenosti a flexibilná štruktúra firmy nám umožňujú ponúknuť služby za výhodnejšie ceny.

Úspora energie

Úspora energie

Naše služby vám prinesú reálnu výhodu v podobe ušetrenej energie a v konečnom dôsledku aj v úspore firemných nákladov.

Ľudskosť

Ľudskosť

Vyznávame individuálny prístup k zákazníkom. U nás sa rozprávate s konkrétnym človekom, ktorý vás vypočuje a snaží sa vám pomôcť.