Energia na mieru

Hľadáte výhodne plyn a elektrinu od jedného dodávateľa? Ste na správnej adrese!

Už 10 rokov sme spoľahlivým dodávateľom energií firmám a organizácii na Slovensku. Každé podnikanie má svoje špecifiká. Rôzne spôsoby prevádzkovania, sezónnosť v spotrebe, náročnosť na spotrebu energie a ďalšie dôležité atribúty majú významný vplyv na nároky súvisiace so zabezpečením spoľahlivej dodávky energie firme za čo najnižšie ceny.

Máme bohaté skúsenosti z rôznych odvetví, z výroby a služieb. Od klientov patriacich medzi najväčších spotrebiteľov energie až po malé kaviarne či dielne.

plyn a elektrina od jedneho dodavatela elgas energia firma

Od nás dostanete viac, ako iba energie

Naučili sme sa, že najdôležitejšie je počúvať vás a potom v diskusii hľadať tie najlepšie riešenia, ktoré vám vo výsledku prinesú férovú ponuku. Takú, ktorá bude nielen s dobrou cenou, ale aj s korektnými podmienkami na dodávku energie firme. Snažíme sa, aby zmluvy s našimi zákazníkmi boli vyvážené a obojstranne výhodné.

Okrem dodávok energií pre firmy a podnikateľov ponúkame aj praktické energetické služby ako napríklad:

Potom je tu aj množstvo špeciálnych možností na spoluprácu ako výkup elektriny z vášho zdroja alebo poskytnutie jeho disponibilného výkonu na potreby regulácie. Úplnou samozrejmosťou je dodávka zelenej elektriny za extra výhodných podmienok. 

Získajte plyn a elektrinu od jedného dodávateľa v rámci firmy

ELGAS bol prvý dodávateľ na Slovensku, ktorý priniesol možnosť dodania oboch komodít – elektrickej energie aj zemného plynu.
Firmy, ktoré sa rozhodli odoberať od nás elektriny aj plyn, ponúkame navyše mimoriadne zvýhodnene.
Váhate? Vyskúšajte ELGAS a dajte si bezplatne a nezáväzne vypracovať cenovú ponuku.