Energia na mieru

Hľadáte VÝHODNÚ ELEKTRINU alebo PLYN pre svoju firmu? Ste na správnej adrese!

Už 10 rokov spoľahlivo dodávame energie tisíckam firiem a organizácii na Slovensku. Každé podnikanie má svoje špecifiká. Rôzne spôsoby prevádzkovania, sezónnosť v spotrebe, náročnosť na spotrebu energie a ďalšie dôležité atribúty majú významný vplyv na nároky súvisiace so zabezpečením spoľahlivej dodávky energie za čo najnižšie ceny. Máme bohaté skúsenosti z rôznych odvetví, z výroby i služieb. Od klientov patriacich medzi najväčších spotrebiteľov energie až po malé kaviarne či dielne.

Od nás dostanete VIAC AKO ENERGIE

Naučili sme sa, že najdôležitejšie je počúvať vás a potom v diskusii hľadať tie najlepšie riešenia, ktoré vám vo výsledku prinesú férovú ponuku. Takú, ktorá bude nielen s dobrou cenou, ale aj s korektnými podmienkami na dodávku energie. Zmluvy robia priateľov, a preto sa snažíme, aby boli vyvážené a obojstranne výhodné.

Okrem dodávok energií ponúkame aj praktické energetické služby od analýzy nákladov, cez montáž kompenzátorov alebo regulátorov až po certifikáty alebo predpisy. A potom je tu aj množstvo špeciálnych možností na spoluprácu ako výkup elektriny z vášho zdroja alebo poskytnutie jeho disponibilného výkonu na potreby regulácie.

Úplnou samozrejmosťou je dodávka zelenej elektriny za extra výhodných podmienok. Váhate? Vyskúšajte nás a dajte si bezplatne a nezáväzne vypracovať cenovú ponuku.

 

 

ELGAS PRVÝ ponúkol ZDRUŽENÚ DODÁVKU

ELGAS bol prvý dodávateľ na Slovensku, ktorý priniesol možnosť dodania oboch komodít – elektrickej energie aj zemného plynu. Zákazníkom, ktorí sa rozhodli odoberať od nás OBE ENERGIE, ponúkame navyše MIMORIADNE ZVÝHODNENIE.