Energia na mieru

Hľadáte VÝHODNÚ ELEKTRINU alebo PLYN vo firme? Ste na správnej adrese!

Už 10 rokov spoľahlivo dodávame energie tisíckam firiem a organizácii na Slovensku. Každé podnikanie má svoje špecifiká. Rôzne spôsoby prevádzkovania, sezónnosť v spotrebe, náročnosť na spotrebu energie a ďalšie dôležité atribúty majú významný vplyv na nároky súvisiace so zabezpečením spoľahlivej dodávky energie za čo najnižšie ceny. Máme bohaté skúsenosti z rôznych odvetví, z výroby i služieb. Od klientov patriacich medzi najväčších spotrebiteľov energie až po malé kaviarne či dielne.

spokojny majitel pozerajuci sa na energie firmy

Od nás dostanete VIAC AKO ENERGIE

Naučili sme sa, že najdôležitejšie je počúvať vás a potom v diskusii hľadať tie najlepšie riešenia, ktoré vám vo výsledku prinesú férovú ponuku. Takú, ktorá bude nielen s dobrou cenou, ale aj s korektnými podmienkami na dodávku energie firme. Zmluvy robia priateľov, a preto sa snažíme, aby boli vyvážené a obojstranne výhodné.

Okrem dodávok energií pre firmy a podnikateľov ponúkame aj praktické energetické služby od analýzy nákladov, cez montáž kompenzátorov alebo regulátorov až po certifikáty alebo predpisy. A potom je tu aj množstvo špeciálnych možností na spoluprácu ako výkup elektriny z vášho zdroja alebo poskytnutie jeho disponibilného výkonu na potreby regulácie.

Úplnou samozrejmosťou je dodávka zelenej elektriny za extra výhodných podmienok. Váhate? Vyskúšajte nás a dajte si bezplatne a nezáväzne vypracovať cenovú ponuku.

ELGAS PRVÝ ponúkol ZDRUŽENÚ DODÁVKU ENERGIÍ PRE FIRMY

ELGAS bol prvý dodávateľ na Slovensku, ktorý priniesol možnosť dodania oboch komodít – elektrickej energie aj zemného plynu. Firmy, ktoré sa rozhodli odoberať od nás OBE ENERGIE, ponúkame navyše MIMORIADNE ZVÝHODNENIE.