Energia na mieru

Hľadáte výhodne plyn a elektrinu od jedného dodávateľa? Ste na správnej adrese!

Už 10 rokov spoľahlivo dodávame energie firmám a organizácii na Slovensku. Každé podnikanie má svoje špecifiká. Rôzne spôsoby prevádzkovania, sezónnosť v spotrebe, náročnosť na spotrebu energie a ďalšie dôležité atribúty majú významný vplyv na nároky súvisiace so zabezpečením spoľahlivej dodávky energie firme za čo najnižšie ceny. Máme bohaté skúsenosti z rôznych odvetví, z výroby i služieb. Od klientov patriacich medzi najväčších spotrebiteľov energie až po malé kaviarne či dielne.

plyn a elektrina od jedneho dodavatela elgas energia firma

Od nás dostanete viac ako iba energie firme

Naučili sme sa, že najdôležitejšie je počúvať vás a potom v diskusii hľadať tie najlepšie riešenia, ktoré vám vo výsledku prinesú férovú ponuku. Takú, ktorá bude nielen s dobrou cenou, ale aj s korektnými podmienkami na dodávku energie firme. Zmluvy robia priateľov, a preto sa snažíme, aby boli vyvážené a obojstranne výhodné.

Okrem dodávok energií pre firmy a podnikateľov ponúkame aj praktické energetické služby od analýzy nákladov, cez montáž kompenzátorov alebo regulátorov až po certifikáty alebo predpisy. A potom je tu aj množstvo špeciálnych možností na spoluprácu ako výkup elektriny z vášho zdroja alebo poskytnutie jeho disponibilného výkonu na potreby regulácie.

Úplnou samozrejmosťou je dodávka zelenej elektriny za extra výhodných podmienok. Váhate? Vyskúšajte nás a dajte si bezplatne a nezáväzne vypracovať cenovú ponuku.

Získajte plyn a elektrinu od jedného dodávateľa v rámci firmy

ELGAS bol prvý dodávateľ na Slovensku, ktorý priniesol možnosť dodania oboch komodít – elektrickej energie aj zemného plynu. Firmy, ktoré sa rozhodli odoberať od nás obe, ponúkame navyše mimoriadne zvýhodnene.