Stále plne k dispozícií

Od 23. 10. 2020 pracujeme v režime home office a v prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek týkajúcich sa dodávok energií, prosíme, kontaktujte nás v bežnom čase Po – PIA 8:30 – 16:30 na telefónnych číslach:

Domácnosti: +421 911 408 797
Podpora podnikateľom: +421 911 389 016
Reklamácie: +421 0901 779 677
Pohľadávky: +421 910 480 389  
Mail: podpora@elgas.sk

alebo sa spojte s obchodným manažérom našej spoločnosti, na ktorého nájdete číslo v našich kontaktoch.

V prípade záujmu o ponuku na dodávku energií, prosíme, píšte na ponuky@elgas.sk.

Vážení klienti, uvedomujeme si náročnosť situácie, do akej sme sa ako celá spoločnosť dostali. Sme pripravení pomôcť vám, v rámci našich možností, prekonať toto ťažké obdobie. Prosíme  našich klientov – predovšetkým podnikateľov s ročným odberom nad 1 GWh, aby nás informovali o prípadných uzavretiach prevádzok resp. významných zmenách v plánovanom odbere. Recipročne ponúkame takto spolupracujúcim klientom poradenstvo napr. pri analýze možnosti dočasného prerušenia dodávky, pokiaľ zvažujú dlhodobejšie uzavretie prevádzok a ústretové jednanie pri uzavretí kontraktov na rok 2021 týkajúce sa vyhodnotenia prípadného ročného ToP.

Zároveň dávame do pozornosti nasledujúce možnosti pomoci podnikateľom koordinované MH SR:

Domácnostiam, ktorým dodávame energie, garantujeme individuálne jednanie ak sa dostanú do dočasných problémov s úhradou faktúr. Prosíme vás, aby ste nás v takom prípade kontaktovali čím skôr a dohodneme sa na ďalšom postupe. Spoločne tak urobíme všetko preto, aby sme sa na základe dohody vedeli vyhnúť možnému odpájaniu.

Ďakujeme za porozumenie a želáme všetkým naším klientom pevné zdravie a veľa energie v tomto náročnom období.