Rozbehli sme prieskum spokojnosti

Vážení klienti,

spoločnosť ELGAS dodáva energie na Slovensku už desaťročie a radi by sme v tom úspešne pokračovali. Robíme všetko preto, aby spolupráca s nami bolo pre vás jednoduchá a prinášala vám všestranný úžitok. Chceme vedieť, v akej oblasti od nás očakávate podporu a čo máme spraviť, aby naša spolupráca bola kontinuálna a nie iba výnimočne krátkodobo výhodná.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli požiadať skúsenú a nezávislú prieskumnú agentúru 2muse, aby sa vás v našom mene v rámci prieskumu spýtala niekoľko dôležitých otázok.

Prosíme vás o ústretovosť, ak vás v najbližších týždňoch osloví telefonicky anketár agentúry 2muse (v telefóne budete počuť „tu mjúz“) a venovali mu 15 minút. Ak by sa vám to nehodilo, rád si s vami dohodne iný termín na rozhovor.

Vďaka vašim odpovediam získame lepší obraz o tom, čo vás v súvislosti s energiami trápi, čo by sme mohli urobiť, aby ste boli spokojnejší alebo aby sme sa vyvarovali toho, čo vám vadí.

Prieskum je anonymný a výsledky bude nezávislá agentúra vyhodnocovať ako celok alebo podľa vybraných kategórií. Pri spracovaní sa agentúra ako aj spoločnosť ELGAS riadi všetkými predpismi o ochrane osobných údajov, ako aj štandardami ESOMAR (medzinárodná profesná organizácia prieskumných agentúr). Ak máte otázky týkajúce sa spracovania osobných údajov agentúrou 2muse, píšte na podnet@2muse.sk, za spoločnosť ELGAS sú informácie dostupné na  https://www.elgas.sk/kariera/.

Ďakujeme vám za ústretovosť a po vyhodnotení výsledkov sa o zaujímavé zistenia s vami radi podelíme prostredníctvom nášho newslettra. Najmä sa tešíme, ako nás vaše názory posunú k zlepšeniam a naštartujú nové služby, ktoré vám pomôžu byť ešte úspešnejšími vo vašom podnikaní.

S priateľským pozdravom

ELGAS tím