Chcem ponuku od ELGASu

Ak chcete rozumieť a inovovať svoju dodávku elektriny, spoľahnite sa na odborníka v oblasti energetiky a pripojte sa ku klientom spoločnosti ELGAS.

Nechajte si preto vypracovať cenovú ponuku od ELGASu.

Pre vypracovanie cenovej ponuky pre Vašu firmu a pre návrh inovácie, budeme od Vás potrebovať tieto údaje:

  1. Údaje potrebné na vypracovanie cenovej ponuky na dodávku elektriny:
    • Ročné zmluvné množstvo za jedno alebo viaceré odberné miesta (OM)
    • Počet OM
    • Na aké obdobie má byť cenová ponuka vypracovaná


    Všetky údaje potrebné na vypracovanie cenovej ponuky nájdete vo vyúčtovacej faktúre od súčasného dodávateľa. Ak sú pre Vás údaje vo vyúčtovacej faktúre neprehľadné, pošlite nám naskenovanú vyúčtovaciu faktúru na adresu ponuky@elgas.sk, radi Vám pomôžeme so spracovaním údajov pre vypracovanie cenovej ponuky na dodávku elektriny od ELGAS.

  2. Po akceptovaní našej cenovej ponuky Vám obratom vypracujeme Zmluvu o združenej dodávke elektriny a pristúpime k zmene dodávateľa, ktorú vybavíme bez poplatkov za Vás.
Chcem ponuku od ELGASu
*Detailné informácie ohľadom spracovávania vašich osobných údajov nájdete tu

Predpokladaná ročná spotreba energie
Všetky položky označené symbolom * sú povinné.
Energia na mieru

Energia na mieru

Pre nás je každý zákazník veľký. Každý klient dostáva individuálnu a na mieru šitú ponuku. Náš tím pripravuje pre každého klienta individuálnu a konkurenčnú cenovú ponuku. Zohľadníme potreby vašej spoločnosti, doterajšie náklady na energie, ako aj aktuálne ceny energetických komodít na burzách.

Združená dodávka elektriny a plynu

Združená dodávka elektriny a plynu

Elgas ako prvý na Slovensku v roku 2011 ponúkol odberateľom dodávku elektriny a plynu na jednu faktúru. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám vieme navrhnúť, odber ktorej komodity je pre vás momentálne výhodnejší.